[adrotate banner="5"]
Linnarahvale ja külalistele toimub vaba sissepääsuga “Hingemuusika” hooaja avakontsert 8. oktoobril algusega kell 15.00 Tallinna Rootsi-Mihkli kirikus (Rüütli tn 9). 
Kontserdil esinevad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klaveri eriala üliõpilased ning Muusikute Fond PLMF  tähistab kontserdiga akadeemia 100. sünnipäeva. Kavas teosed maailma tippheliloojatelt.
 
“PLMF-il on suur rõõm korraldada koostöös Rootsi-Mihkli kogudusega alates 2013. aastast iga kuu teisel teisipäeval kontserte,” ütleb PLMF kunstiline juht Pille Lill ja lisab, “on erakordne võimalus järjepidevalt pakkuda arvukale publikule klassikalise muusika naudingut”.
Järgmine kontsert Rootsi-Mihkli kirikus toimub 12. novembril, kus esinevad H. Elleri Muusikakooli õpilased ja 10. detsembril rõõmustavad pealinna elanikke ja külalisi G. Otsa Muusikakooli lauljad.

Muusikute fond PLMF loodi 2003. aastal missiooniga toetada klassikalise muusika talente ning on siiani ainus mittetulunduslik ühing, mis on abiks järjepidevalt mitmete Eesti annete käekäigule, pakkudes neile esinemisvõimalusi erinevate riikide kontserdilavadel, täiendõpet nii eesti kui maailma tipp-pedagoogide juhendamisel jpm.